Czym jest BAT ?

Na rynku kryptowalutowym powstaje coraz to więcej nowych projektów czyli coinów. Jednym z nich BAT, sprawdźmy czym właściwie on jest.

Czym jest BAT ?

BAT jest to skrót od Basic Attention Token, który jest otwartą platformą źródłową opartą na blockchainie Etherum. Poza tym posiada swój własny token o tej samej nazwie a sama kryptowaluta dostępna jest na praktycznie każdej giełdzie. Istotnym elementem projektu jest przeglądarka internetowa Brave stworzona na potrzeby rozwoju przedsięwzięcia oraz by osiągnąć ich główny cel.

Cele jakie stawia przed sobą BAT.

Główne zadanie jakie stawia przed sobą firma jest wbicie się na rynek reklam internetowych, który został zdominowany przez Google’a oraz Facebooka. W tym celu BAT ma wynagradzać twórców oraz osoby oglądające reklamy za pomocą jej tokenów. W tym wszystkim ma pomóc wspomina wyżej przeglądarka Brave, poprzez którą twórcy będą przeprowadzać tenże proces. Warto zaznaczyć, że z jej usług może skorzystać każdy niezależnie od tego czy posiada jakiekolwiek tokeny albo zamierza je zbierać. W połączeniu z szybkością działania przeglądarki i jej niezawodnością, BAT staje się jednym z ciekawszych projektów w świecie e-walut.

Czytaj więcej na https://coincassohelp.pl