Będziemy mieli pieska

Po długich rozważaniach w końcu się zdecydowaliśmy. Powiększamy naszą rodzinę o czworonożnego przyjaciela. Decyzja o przygarnięciu pieska może okazać się niezwykle trudna. Nic więc dziwnego, że jej podjęcie zajmuje tyle czasu. Wiąże się ona z przemyśleniem kilku ważnych aspektów.

O czym pamiętać przed wzięciem psa

Mimo, że pies to najlepszy przyjaciel człowieka jego wychowanie niekiedy bywa trudne. Wszystko zależy od rasy na jaką się zdecydujemy. Wielkość pupila również ma znaczenie. Z dużym psem trudniej będzie w przyszłości podróżować. Jest to ważna sprawa jeśli nie będziemy mieli z kim go zostawić w razie nagłego wyjazdu czy wakacji.

Jakie imię wybrać dla pieska

Zostaje jeszcze jedna ważna sprawa. Jakie imię dla psa wybrać? Mamy w tej kwestii duże pole do popisu. Imion jest bowiem bardzo dużo. Minęły już czasy kiedy co drugi szczeniak miał na imię Burek czy Azor. Zdarzą się sytuacje, że widzimy naszego małego przyjaciela pierwszy raz w życiu i już wiemy jak będzie się nazywał. Niektóre pieski mają bowiem cechy charakterystyczne, które warto wykorzystać przy podjęciu decyzji.